Job from April 24, 2024

Кредитний менеджер

+бонуси

Акордбанк
Finance, banking, and insurance; 250–1000 employees

Ivano-Frankivsk

Full-time. We are also ready to hire a student. Unfinished higher education.

Ukrainian — fluent

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги: Досвід роботи в банках буде пріорітетом, готові навчати.

Умови роботи: Графік роботи з Пн-Пт з 09.00 до 18.00 год

обідня перерва.

Обов’язки: оформлення кредитів.

Similar jobs

Керівник групи кредитних консультантів
20 000 – 30 000 UAH, Ізі Кредит, ТОВ (iCredit, ТМ), Ivano-Frankivsk

Кредитний експерт
Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ), Ivano-Frankivsk

Головний фахівець з кредитування малого бізнесу

Кредитний експерт ломбардного відділення, касир-оцінювач
16 000 – 20 000 UAH, Благо, Ivano-Frankivsk

Касир, кредитний експерт
18 000 UAH, Ізі Кредит, ТОВ (iCredit, ТМ), Ivano-Frankivsk