Job from April 24, 2024 Above average

Повар-универсал

18 000 – 24 000 UAH, Сдельная

Король И.В., ФЛП
Retail; less than 10 employees

Zaporizhzhia, Военстрой улица, 87.
11.0 km from centerFind on the map

Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, an veteran, a retired person. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги: Опыт работы по приготовлению вкусной пищи согласно технологических карт без вредных привычек.

Умови роботи: с 7−00 до 17 ежедневно или 3 на 3, распорядок может редактироваться.

Обов’язки:

  • соблюдение технологических карт,
  • поддержание в чистоте оборудования и рабочего места.
  • т. 0500610288.

Similar jobs

Кухар-універсал
11 000 – 18 000 UAH, Урсуленко Е.А., ФОП, Zaporizhzhia

15 000 – 18 000 UAH, Coffeelab Roasters, Zaporizhzhia

Monica Bellucci, lounge-cafe, Zaporizhzhia

12 000 – 13 000 UAH, Євро-5, мережа АЗС, Zaporizhzhia

13 000 – 15 000 UAH, Интурист-Запорожье, ОАО, Zaporizhzhia