Job from April 6, 2024 Apply without resume Above average

Повар гарячого цеха

20 000 – 25 000 UAH

Утка, бар
Hotel and restaurant industry; 10–50 employees

Dnipro, проспект Дмитра Яворницького, 49.
0.5 km from centerFind on the map

Чуенко Руслан
0636470464

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Комунікабельність Приготування страв Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: чистоплотность, желание развиваться, коммуникабельность

Умови роботи: 2−2, 3−3, 4−2,

с 10:00 до 23:00

зарплата два раза в месяц

ставка за смену 1200

Обов’язки: приготовления блюд, по тех картам, соблюдения всех норм отдачи, поддержка чистоты

Similar jobs

Кухар гарячого цеху
19 000 – 25 000 UAH, Happyday, аквапарк, Dnipro

SOHO Company, Dnipro

18 000 – 26 000 UAH, Три Ноги, ТОВ, Dnipro

20 000 – 25 000 UAH, Eat well, Dnipro

Кухар горячого цеху (домашня кухня)
17 000 – 20 000 UAH, Филин С.А., ФЛП, Dnipro