Job from April 7, 2024 Apply without resume

Водій-монтажник меблів

20 000 – 25 000 UAH

Якісні меблі
Construction industry and woodworking; 10–50 employees

Brovary

Сергей
0983295921

Full-time. Work experience more than 5 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Керування транспортними засобами
Show all skillsRoll up skills

Job description

На постійну роботу потрібний водій монтажник корпусних меблів, на машині компанії

  • Слідкувати за чистотою в машині
  • Машину обслуговуємо на станції
  • Робота є постійна
  • Виплата зарплати та авансу вчасно
  • В обов’язки буде входити
  • Загрузка /вигрузка корпусний і м? яких меблів
  • Також їздити по рекламаціях замовника
  • Колектив гарний та дружний

Similar jobs

Водій екскаватора JCB
30 000 – 45 000 UAH, Земляк, ФОП, Brovary

Водій навантажувача
18 000 – 25 000 UAH, Eva, лінія магазинів, Brovary

Водій вантажного авто (5 т)
20 000 UAH, Нова пошта, ТОВ, Brovary

Водій
20 000 – 30 000 UAH, Сервісний Центр, ТОВ, Brovary

Водій кат. С
30 000 – 40 000 UAH, БровариТрансХолод, Brovary