Job from April 8, 2024 Apply without resume

Грузчик-комплектовщик продуктов питания на склад

12 000 – 15 000 UAH

Сохань Д.И., ФЛП
Wholesale, distribution, imports, and exports; less than 10 employees

Kharkiv, вулиця Суздальські Ряди.
0.5 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 2 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Пунктуальність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Без вредных привычек

Умови роботи: с 7,30 до 15,00

Обов’язки: пунктуальность, выполнение рабочих обязанностей

Similar jobs

Вантажник-комплектувальник (продукти харчування, бакалія)
14 000 – 15 000 UAH, Варіатор, ТК, Kharkiv

Комплектувальник-вантажник на склад
14 000 – 17 000 UAH, Смарт Сервис, Kharkiv

Комплектувальник, вантажник
15 000 UAH, Bjorn, Kharkiv

Комплектувальник-комірник на фармацевтичний склад
18 000 – 19 500 UAH, Аптека 9-1-1, Kharkiv

Вантажник на склад
17 000 UAH, Гарна страва, ТОВ, Kharkiv