Job from April 8, 2024 Apply without resume

Майстер на підміну, перукар (р-н Виноградар)

700-800 грн залежно від виробітку годин

Червинский А.В., ФЛП
Beauty, fitness, sports; less than 10 employees

Kyiv, проспект Свободи, 2.
8.6 km from centerFind on the map

Наталия
067 700-63-46

Part-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Пунктуальність Перукарство
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: пунктуальність, порядність.

Обов’язки: усі види перукарських послуг або тільки стрижки.

Умови роботи:

  • Перукарня знаходиться поруч із зупинкою громадського транспорту.
  • Заробітна плата 700−800 грн на початку за зміну.

Контактні номери: 067 700−63−46 (Наталя).

Similar jobs

Майстер-перукар (Виноградар, Куренівка, Нивки)
20 000 – 30 000 UAH, Панчина А. В., ФОП, Kyiv

Майстер-перукар
20 000 – 40 000 UAH, Твій Майстер, Kyiv

Майстер із зачісок, перукар, хейр-стиліст
25 000 – 30 000 UAH, G×Bar, Kyiv

Майстер перукар-універсал, колорист
16 000 – 30 000 UAH, Лилу, салон красоты, Kyiv

Майстер перукар-колорист
17 000 – 35 000 UAH, Малишкіна А. С., ФОП, Kyiv