Job from April 16, 2024 Apply without resume

Слюсар-електрик

10 000 – 20 000 UAH, Премія

Водограй, сервисный центр
Wholesale, distribution, imports, and exports; less than 10 employees

Dnipro, площа Десантників, 10.
2.1 km from centerFind on the map

Full-time, part-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, an veteran, a retired person.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Старанність Порядність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Відповідальність, порядність, старанність

Умови роботи: Режим работи з 8.00−17.00 Сб-Нд-вихідний

Обов’язки: Розбірка-збірка насосів, тестування

Similar jobs

Електрик-слюсар
10 000 – 12 000 UAH, Нафтомаш, ВП, ТОВ, Dnipro

Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування
Алан, производственная компания, Dnipro

Електрик-діагност, слюсар з ремонту автомобілів
20 000 – 40 000 UAH, Дніпропетровськ-Авто, ПрАТ, Dnipro

15 000 – 40 000 UAH, Канал, Dnipro

Слесарь-электромеханик
12 000 – 15 000 UAH, Техно-Стиль, ООО, Dnipro