Job from April 8, 2024

Офіціант-бариста, помічник кухаря

10 000 – 15 000 UAH, + мотиваційна система

Валентина, ТОВ
Wholesale, distribution, imports, and exports; 50–250 employees

Bila Tserkva, вулиця Леваневського, 80.
3.2 km from centerFind on the map

Віталій
+380663120005

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Приготування страв Домашня кухня
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: на постійну основу

Умови роботи: позмінно, подобово ½, доба через дві на третю

Обов’язки: робота в новому, невеликому кафе на АЗС (Домашня кухня) на барі та офіціантом у залі, у парі з поваром.

Similar jobs

Кухар, помічник кухаря
16 000 – 17 000 UAH, Поліщук А.В., ФОП (М'ясна країна), Bila Tserkva

Кухар у гіпермаркет "Велмарт"
17 400 UAH, RetailGroup, Bila Tserkva

Кухар-кондитер
Салтівський м'ясокомбінат, ТОВ, Bila Tserkva

Кухар (суші)
12 000 – 13 000 UAH, Pomidoros, Bila Tserkva

Кухар піци