Job from April 8, 2024 Apply without resume

Водій-експедитор

15 000 UAH

Протеже, кадрова компанія, Agency
Recruiting and HR; less than 10 employees

Chernivtsi, Складський провулок.
3.9 km from centerFind on the map

Full-time. We are also ready to hire an veteran, a retired person. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Керування транспортними засобами Експедирування
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: потрібен водій-експедитор, кат.В на Рено-Кенго, в оптову компанію

Умови роботи: місто, область. З 8 ранку -5,8 робочих годин (залежно, від маршрута).

Обов’язки: загрузка машини, розвезення товару (продукти), звірка по накладній

0505814112 Андрій Володимирович

Similar jobs

23 000 UAH, Бойчак, ТД, Chernivtsi

Водій-експедитор з власним вантажним авто
Snack Production, Chernivtsi

25 000 – 27 000 UAH, STV group, Chernivtsi

DL SOLUTION, Chernivtsi

Водій-експедитор на авто компанії