Job from April 8, 2024 Apply without resume Above average

Піцайоло

15 000 – 25 000 UAH, Залежить від кількості робочих змін

Гавриляк В.В., ФОП
Hotel and restaurant industry; 10–50 employees

Ivano-Frankivsk, вулиця Вірменська, 1.
0.1 km from centerFind on the map

Володимир Гавриляк
0980986181

Full-time. We are also ready to hire a student.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги:

  • приготування страв згідно калькуляцій, охайний зовнішній вигляд, підтримання чистоти на робочому місці
  • відповідальнісь, пунктуальність, чесність,
  • любов до справи, яку обрали
  • графік роботи позмінний (з 10:30−22.30)

Ми пропонуємо:

  • достойну заробітну плату, видача 2 / міс
  • безкоштовне 2х разове харчування
  • знижку 20% на меню
  • робота в молодому та дружньому колективі.
  • перспектива карєрного розвитку

Посадові обов’язки обговорюються при співбесіді.

Similar jobs

Піцайоло, кухар піци
20 000 – 25 000 UAH, Pronto Pizza&Sushi, Ivano-Frankivsk

Піцайоло
14 000 – 17 000 UAH, Тищенко М.О., ФОП, Ivano-Frankivsk

Піцайоло
12 000 – 20 000 UAH, Sudoku Delivery (Каменецький В.В., ФОП), Ivano-Frankivsk

Пекар, кухар піци
Pronto Pizza&Sushi, Ivano-Frankivsk

Готувач піци
17 300 – 21 100 UAH, RetailGroup, Ivano-Frankivsk