Job from April 8, 2024 Apply without resume Above average

Менеджер проектов

40 000 – 50 000 UAH

Самойлов, ФОП
Transportation and logistics; more than 1000 employees

Kharkiv

Full-time. We are also ready to hire a student.

German — beginner, polish — beginner, italian — beginner

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Коммуникабельность Ответственность
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования:

  • Ответственность, коммуникабельность,
  • серьезное отношение к своей работе,
  • желание не стоять на месте и улучшать свои навыки.

Условия работы: О графике работы пообщаемся при личном разговоре.

Обязанности: Все обязанности обсудим лично.

Similar jobs

Project-менеджер (з навчанням)
25 000 – 30 000 UAH, KrislerLab, Kharkiv

Project manager
Чудо Маркет, Kharkiv

Керівник проєкту в бізнес-клуб
40 000 – 45 000 UAH, YBC Kharkiv, Kharkiv

Project-менеджер (зі знанням турецької мови)
55 000 UAH, EmpowerIT, Kharkiv

All similar jobs

Salary statistics