Job from April 9, 2024 Apply without resume Above average

Бухгалтер по первичной документации

20 000 – 22 000 UAH, Преміі та бонуси

Стандарт-Принт-Групп, ООО
Public and business services; 10–50 employees

Odesa

Full-time, part-time. We are also ready to hire a person with disabilities, an veteran, a retired person. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Користувач 1С Відповідальність Ведення первинної бухгалтерської документації
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: відповідальність

Умови роботи: 9−16.30

Обов’язки:

  • первинна документація,
  • договори з державними та комерційними установами,
  • прихід товара,
  • звірка з контрагентами, володіння 1С.

Телефон для звязку 050 229 49 57

Similar jobs

Бухгалтер з первинної документації
20 000 – 25 000 UAH, Автомагістраль-Південь, ТОВ, Odesa

25 000 UAH, Олви групп, Odesa

Бухгалтер з ведення первинної документації
Serpstat, Odesa

Сейфлоджик Фрейт Ейдженсі, ТОВ, Odesa

19 000 – 20 000 UAH, Коханенко О.А., ФЛП, Odesa