Job from April 9, 2024 Apply without resume

Зварювальник

15 000 – 22 000 UAH

Будстандарт (Хмельницький)
Construction industry and woodworking

Khmelnytskyi

Олег Соляр
0967665494

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Пунктуальність Працьовитість
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Працелюбність, пунктуальність, навики користування будівельним інструментом вміння навчатись.

Умови роботи: 8 годин згідно законодавства, обідня перерва

Обов’язки: виготовлення, збірка та монтаж металевих конструкцій (ворота і хфіртки).

монтаж металопластикових вікон, дверей.

монтаж Гартованого скла

Similar jobs

Електрозварник
30 000 UAH, Гарант-Інфо, Khmelnytskyi

16 000 – 18 000 UAH, ІДК Метал, ТОВ, Khmelnytskyi

22 000 – 30 000 UAH, ХКБМ, Khmelnytskyi

Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах
20 000 – 22 000 UAH, Укрелектроапарат, ТОВ, Khmelnytskyi

Зварник-монтажник
50 000 UAH, ТеплоЕнергоМонтаж Нетішин, ТОВ, Khmelnytskyi