Job from April 10, 2024 Apply without resume

Водій-експедитор

20 000 – 30 000 UAH

OdinS
Public and business services; 10–50 employees

Vyshneve (Kyiv Region), вулиця Київська, 6.
2.1 km from centerFind on the map

OdinS
0958258200

Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, a retired person. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги: якісно та вчасно доставляти продукцію

Умови роботи: 6:00 — 15:00

Обов’язки: завантаження продукції згідно маршрутного листа, доставка товару, робота з грошима, первинна документація


Similar jobs

Водій-експедитор на авто компанії
Фоззі, гіпермаркет, Vyshneve (Kyiv Region)

Водій-експедитор (розвантаження, завантаження)
18 000 – 19 000 UAH, Спецторгальянс, ТОВ, Vyshneve (Kyiv Region)

Водитель-экспедитор
19 000 – 28 000 UAH, Машталер В.В., ФОП, Vyshneve (Kyiv Region)

Водій автотранспортного засобу кат. СЕ, Е
25 000 – 50 000 UAH, Укрлогістика, ТОВ, Vyshneve (Kyiv Region)

Водій навантажувача на склад овочів та фруктів
13 000 – 16 000 UAH, Брокинтерком, ООО, Vyshneve (Kyiv Region)

All similar jobs

Salary statistics