Job from April 23, 2024 Apply without resume

Менеджер-дизайнер

12 000 – 20 000 UAH, Ставка +% від продажу

Ароміко
Light industry; 10–50 employees

Vinnytsia, вулиця Чехова, 45.
4.6 km from centerFind on the map

Макс Штейна
0982105206

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Adobe Photoshop Adobe Illustrator Adobe Дизайн Макетування Дизайн взаємодії
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Базові знання Adobe Photoshop, Adobe Illustrator.

Умови роботи: 9:00—18:00, з понеділка по п’ятницю.

Обов’язки:

  • Розробка та дизайн макетів ароматизаторів.
  • Взаємодія з клієнтами для з’ясування їхніх потреб та бажань
  • Співпраця з виробництвом для забезпечення правильної реалізації замовлень.

Similar jobs

SMM-менеджер (дизайн інтер'єру)
20 000 UAH, Коровай Д.В., ФОП, Vinnytsia

Дизайнер меблів, менеджер по роботі з клієнтами
20 000 – 45 000 UAH, Простір, меблева компанія, Vinnytsia

Графічний дизайнер
Френдт, ТОВ, Vinnytsia

Дизайнер на виробництво
АКцентр, Vinnytsia

Дизайнер поліграфічної продукції
15 000 UAH, Вінницяобленерго, АТ, Vinnytsia