Job from April 10, 2024 Apply without resume

Автомеханік

12 000 – 30 000 UAH, Процент

Мороз О.В., ФОП
Auto business and auto service; less than 10 employees

Vinnytsia, провулок Вишневий, 5.
3.3 km from centerFind on the map

Олександр
0965565000

Full-time. Work experience more than 1 year. Specialized secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги: Дисципліна, послідовність виконання роботи, вміння працювати

Умови роботи: належні умови.

Обов’язки: Приймати автомобіль, діагностика, вирішення проблеми.

Similar jobs

Автослюсар
35 000 – 45 000 UAH, АТЛ-Автосервіс, ТОВ, Vinnytsia

Автослюсар
25 000 – 30 000 UAH, Автохелф, Бош Авто Сервіс, Vinnytsia

Автомеханік
20 000 – 50 000 UAH, Автомир, група компаній, Vinnytsia

Слюсар з ремонту автомобілів, автомеханік
20 000 – 30 000 UAH, Вінниччина-Авто, ПрАТ, Vinnytsia

Автомеханік в гараж
15 000 UAH, Івасюк Т.П., ФОП, Vinnytsia