Job from April 10, 2024 Above average

Полировщик авто

35 000 – 55 000 UAH

Doctor_filatov
Auto business and auto service; less than 10 employees

Kyiv, вулиця Сиваська, 1.
8.8 km from centerFind on the map

Филатов Сергей
0671629797

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Аккуратность Полировка Химчи
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования: Порядочность, аккуратность, желание развиваться и обучаться. В сфере детейлинга.

Условия работы: График пн-пт. Оплата еженедельно.

Обязанности: Полировка и Химчистка автомобилей. Предпродажная подготовка

Similar jobs

Детейлер, майстер з оклейки плівок, полірувальник авто
50 000 – 100 000 UAH, Mr. Driver, Kyiv

Тонировщик, оклейщик пленок, полировщик авто, детейлер
27 000 – 45 000 UAH, Broms, Kyiv

Детейлер, полірувальник
35 000 – 50 000 UAH, Dehub Obolon', Kyiv

Детейлер-полірувальник
35 000 – 50 000 UAH, Dehub, Kyiv

35 000 – 50 000 UAH, Dehub, Carwash&Detailing, Kyiv