Job from April 11, 2024 Apply without resume Above average

Токар

20 000 – 60 000 UAH, Від кількості виконання роботи

Синергія
Metallurgical industry, metalworking; less than 10 employees

Dnipro, Автотранспортна вулиця.
6.3 km from centerFind on the map

Full-time. We are also ready to hire a student, an veteran, a retired person. Work experience more than 2 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Читання креслень
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Вміння читати креслення, користуватись вимірювальним інструментом.

Умови роботи: графік роботи обговорюється індивідуально

Обов’язки: робота на станках 1к62 та 1к625

Similar jobs

Налагоджувальник-механік токарних та фрезерних верстатів
20 000 – 30 000 UAH, Еволюціонер, ТОВ, Dnipro

Токар
17 000 – 21 000 UAH, Інтерпайп, Dnipro

Токар-універсал
20 000 – 30 000 UAH, Бурові технології, НВП, ТОВ, Dnipro

20 000 – 30 000 UAH, HR-Profi, Dnipro

Фрезерувальник (виробництво дверей)
40 000 UAH, АМФ Україна, ТОВ, Dnipro