Job from April 25, 2024 Apply without resume

Токар

20 000 – 25 000 UAH

Укрспецсервис, ООО
Public and business services; 250–1000 employees

Dnipro, вулиця Каштанова, 35.
4.9 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 5 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Токарні роботи
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: освіта середньо — спеціальна за професією

Умови роботи: офіційне працевлаштування

стабілна заробітна плата

графік роботи: понеділок — п’ятниця з 7 30 — 16 00

місце роботи: лівий берег, вул. Каштанова, 35, р-н заводу ПАТ «ІНТЕРПАЙП НТЗ»

Обов’язки: токарні роботи

Similar jobs

Оператор токарних верстатів з ЧПК
Комкор, ВКП, ТОВ, Dnipro

Налагоджувальник-механік токарних та фрезерних верстатів
20 000 – 30 000 UAH, Еволюціонер, ТОВ, Dnipro

Токар
17 000 – 21 000 UAH, Інтерпайп, Dnipro

Токар-універсал
20 000 – 30 000 UAH, Бурові технології, НВП, ТОВ, Dnipro

20 000 – 30 000 UAH, HR-Profi, Dnipro