Job from April 11, 2024 Apply without resume

Водій автотранспортних засобів

8 000 – 12 000 UAH

Крок, Рівненський міський центр комплексної реабілітації
Medicine, pharmacy; 10–50 employees

Rivne, вулиця Вячеслава Чорновола, 40.
0.7 km from centerFind on the map

Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, an veteran, a retired person. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги:

Умови роботи: З 9.00 ДО 18.00

Обов’язки: ПІДВЕЗЕННЯ МАЛОМОБІЛЬНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ

Similar jobs

Водій вантажних автотранспортних засобів кат. СЕ (по Україні) у Вінницю
Агропросперіс, Rivne

Водій автотранспортних засобів кат. C1
18 000 – 19 000 UAH, Хлібодар, ТзОВ (Рум'янець, ТМ), Rivne

14 000 UAH, Хлібодар, ТзОВ (Рум'янець, ТМ), Rivne

Акорд-С, ТОВ-Підприємство, Rivne

Водій на автомобіль компанії (Bolt)
25 000 – 35 000 UAH, Boltua, Rivne