Job from April 11, 2024 Apply without resume Above average

Прибиральниця

11 250 UAH, Ставка

Краш Фуд, кафе
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Irpin, улица Григория Сковороды, 11.
2.6 km from centerFind on the map

Альона Чечельницька
0971318373

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
відповідальність відсутність шкідливих звичок пунктуальність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: досвід роботи в кафе та ресторанах.

Кафе невелике за розміром, один поверх, посадкових місць 25. Тому вакансія сумісна, тобто ви слідкуєте за чистотою в залі, періодично за потреби, та миєте посуд на кухні в процесі роботи закладу.

Умови роботи: 2/2, або 3/3.

Обов’язки: мити посуд та тримати в чистоті зал кафе та санвузол.

Similar jobs

Прибиральниця в готельний комплекс
15 000 – 25 000 UAH, Ляшенко О.С., ФОП, Irpin

Клінер
12 000 – 25 000 UAH, Галерея чистоти, Irpin

Прибиральник територій, двірник
Інститут серця МОЗ України, Ірпінська філія Державної установи, Irpin

Прибиральниця, клінер
3 000 UAH, Dnipro-M, Irpin

Total Dental Health clinic, Irpin