Job from April 11, 2024

Вихователь

5 000 – 8 000 UAH

Одеський НВК №310
Education and science; 50–250 employees

Odesa, вулиця Академіка Вільямса, 85.
10.0 km from centerFind on the map

Юлія Луцько
0933682307

Full-time. Specialized secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Требования: Освіта: вища педагогічна, вища технічна, середня педагогічна.

Условия работы: 5-ти дений робочий тиждень, позмінно з 7.00 до 13.00 та з 13.00 до 19.00

Обязанности:

Similar jobs

Помічник вихователя
12 000 – 13 000 UAH, Мамино время, центр детского досуга и развития, Odesa

Вихователь у приватний дитячий садок
12 000 – 18 000 UAH, Академія дитинства, Odesa

10 000 UAH, Знайка, частный детский сад, Odesa

Асистент вихователя в інклюзивну групу
7 000 – 9 000 UAH, Ясла-садок №300 комбінованого типу, Одеський заклад дошкільної освіти ОМР, Odesa

Вихователь
20 000 UAH, Щастя, детский клуб-садик, Odesa