Job from April 11, 2024 Apply without resume Above average

Водій вантажівки категорії СЕ

25 000 – 55 000 UAH, Своєчасна виплата

Конончук О.С., ФОП
Transportation and logistics; less than 10 employees

Zhytomyr

Олександр Конончук
+380990970377

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Керування транспортними засобами Водійські права кат. CE
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Потрібен водій категорії СЕ на полупричіп зерновоз, самоскид!

Умови роботи: По телефону розповімо всі умови праці!

Обов’язки: Вміння їздити на механіці, та добре виконувати свою роботу!

Similar jobs

Водій вантажівки кат. СЕ
35 000 – 50 000 UAH, Калаур О.С., ФОП, Zhytomyr

Водій кат. СЕ
Яромир, Zhytomyr

Водій-міжнародник кат. СЕ
50 000 UAH, Савелюк О.А., ФОП, Zhytomyr

Водій вантажних автотранспортних засобів кат. СЕ у Вінницю (по Україні)
Агропросперіс, Zhytomyr

Галицький М.В., ФОП, Zhytomyr