Job from April 12, 2024 Apply without resume

Кухар

8 000 – 10 000 UAH

Світлофорчик, ДНЗ №50
Education and science; 50–250 employees

Cherkasy, вулиця Верхня Горова, 65.
0.9 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 1 year. Specialized secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Приготування страв працьовитість Охайність вміння смачно готувати
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: ДНЗ 50 чекає свого кухаря:)

Умови роботи:

Обов’язки:

Similar jobs

Кухар-універсал
14 000 – 16 000 UAH, Фудхакер, Cherkasy

Кухар
12 000 UAH, Вербиченька, ДНЗ комбінованого типу №18 (ясла-садок), Cherkasy

Кухар шаурми
15 000 UAH, RetailGroup, Cherkasy

Кухар гарячого процесу
33 000 – 35 000 UAH, Selena Family Resort, заміський готельно-ресторанний комплекс, Cherkasy

Кухар на мангал, хоспер