Job from May 3, 2024 Apply without resume Above average

Оператор ЧПУ (листогиб)

32 000 – 35 000 UAH, Тариф- 200 грн./година

Енерджигруп, ТОВ
Construction, architecture, interior design; 50–250 employees

Kyiv

Тетяна
+380673361002

Full-time. Work experience more than 2 years. Specialized secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Програмування Робота на верстатах Робота з листовим металом
Show all skillsRoll up skills

Job description

В зв’язку з розвитком компанія ЕНЕРДЖИГРУП запрошує

Оператора листогибочного преса з ЧПУ.

Наша спеціалізація — це виробництво електротехнічної продукції (трансформаторні підстанції, КСО, КРУ, ЩО, низьковольтне обладнання)

Обов’язки :

  • Робота с металом на верстаті з ЧПУ Yawei PTA 110/3100, контроллер NCY64
  • Програмування
  • Робота по конструкторськими кресленнями.

Умови роботи:

  • Графік роботи з 8:00 до 17:00 год., 5/2 дн.;
  • Заробітна плата 30 000 — 35 000 грн., без затримань;
  • Спец.одяг.
  • Довозимо від ст.метро Харківська
  • БРОНЬ

Similar jobs

Оператор ЧПУ
25 000 – 35 000 UAH, Фасад Декор (Киев), Kyiv

Оператор фрезерного ЧПК
40 000 UAH, МР, ООО, Kyiv

Оператор ЧПК (корпусні меблі)
30 000 – 40 000 UAH, Kronas, Kyiv

Оператор верстата ЧПК по ДСП
25 000 UAH, ComfortZone, Kyiv

Оператор ЧПК (поліграфія)
25 000 – 30 000 UAH, Юнивест, Kyiv