Job from May 2, 2024 Apply without resume
Aesthetic Futures

Масажист обличчя, SPA-спеціаліст

  • 30 000 – 50 000 UAH, Ставка+відсоток
  • Aesthetic Futures

      Wholesale, distribution, imports, and exports; 10–50 employees
    • Dnipro
    • Ольга
      0992326922
    • Full-time, part-time. We are also ready to hire a retired person. Work experience more than 5 years.
    This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
    • Масаж обличчя
    • Виконання масажу
    Show all skillsRoll up skills

    Job description

    Вимоги: ОБОВ’ЯЗКОВЕ віртуозне володіння техніками масажу обличчя, базові знання складів косметичних засобів, спокійна вдача, приємний голос, здоровий спосіб життя, бажано від 45 років.

    Умови роботи: з 10 до 20, 15 днів на місяць.

    Обов’язки: масаж обличчя.

    Wholesale, distribution, imports, and exports, 10–50 employees

    Більше про компанію

    Similar jobs

    All similar jobs

    Salary statistics