Job from April 13, 2024 Apply without resume Above average

Сиделка

20 000 UAH, Обговаривается

Царенко, приватна особа
Individuals

Kyiv

Марина Царенко
0503865934

Full-time. We are also ready to hire a person with disabilities, a retired person. Work experience more than 5 years. Specialized secondary education.

Russian — fluent

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Уход за больными Прием лекарств Кормление больного Замена белья и смена памперса
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования:уход за мобильными людьми

Условия работы: проживание и питание

Обязанности: уход за старым больным мужчиной, у которого сломана нога, но он после операции по восстановлению после перелома. Пока лежачий

Similar jobs

Доглядальниця в пансіонат
15 000 – 18 000 UAH, Струк С.П., ФОП, Kyiv

Доглядальниця в приватний пансіонат у Ужгород
17 000 – 20 000 UAH, Comfortlife, Kyiv

Доглядальниця, няня, соціальний працівник, корекційний педагог (з проживанням)
15 000 UAH, Романенко, приватна особа, Kyiv

Доглядальниця
12 000 – 15 000 UAH, Щире Серце, Kyiv

12 000 – 16 000 UAH, Олмофо, Kyiv