Job from April 14, 2024 Apply without resume

Водій-експедитор

25 000 UAH

Аурумбуд
Wholesale, distribution, imports, and exports; less than 10 employees

Rivne, вулиця Василя Червонія.
1.7 km from centerFind on the map

Владислав
0675720620

Full-time. We are also ready to hire a student, an veteran. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Порядність Чесність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: відповідальність, чесність, порядність

Умови роботи: нормований графік роботи, сб — нд — вихідний

Обов’язки: розвезти і відповідно здати товар по видаткових накладних по магазинах

Similar jobs

ФМ Хладопром, ТОВ, Rivne

Водій-експедитор з власним вантажним авто
Snack Production, Rivne

14 000 – 16 000 UAH, Смалюк Р.П., ФОП, Rivne

25 000 – 30 000 UAH, Мельник М.В., ФЛП, Rivne

ЕСО-Автотехнікс, ТОВ, Rivne

All similar jobs

Salary statistics