Job from April 14, 2024

Бариста-адміністратор (підмінний)

6 000 UAH

Клименко П.О., ФЛП
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Sofiivska Borshchahivka, проспект Мартинова, 13.
2.8 km from centerFind on the map

Full-time, part-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Комунікабельність Відповідальність Адміністративна робота Приготування кавових напоїв Продаж
Show all skillsRoll up skills

Job description

В кафе настільних ігор, шукаємо дівчину Администратора — баристу, з досвідом. Привітну та комунікабельну.

Вимоги: Комунікабельна, цілеспрамована, відповідальна.

Умови роботи:

  • Робити 2−3 зміни на тиждень (10−22), у затишному приміщенні з інтернетом та ТВ, можно користуватися усіма бонусами залу.
  • Оплата кожну пару змін 800грн\зміна + чай.

Про заклад: https://www.instagram.com/friendspoint2024/ Пропозиція відмінно підходить тим, хто шукає додатковий дохід, до свого, або хто має вільний час

. Обов’язки: З

  • устріч гостей, продаж супутніх товарів, надання послуг залу,
  • підтримка комфорту та чистоти у залі.

Similar jobs

Бариста
14 000 – 16 000 UAH, S&S coffee, Sofiivska Borshchahivka

Бариста
15 000 – 18 000 UAH, Бабич О.В., ФОП (кав'ярня), Sofiivska Borshchahivka

Бариста
15 000 – 16 500 UAH, Мазепа О.В., ФЛП, Sofiivska Borshchahivka

Офіціант-бариста
30 000 – 40 000 UAH, Martinov's Coffee, Sofiivska Borshchahivka

Бариста
10 000 – 13 500 UAH, Кривіцький Д.Ю., ФОП, Sofiivska Borshchahivka