Job from April 14, 2024 Apply without resume

Перукар

20 000 – 27 000 UAH, Залежить від кількості змін , та само собою від потоку людей , може бути і більша .

Курченко М. В., ФОП
Beauty, fitness, sports; less than 10 employees

Kyiv, вулиця Деревлянська, 8.
4.2 km from centerFind on the map

Микола Курченко
0665135233

Full-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Чоловічі стрижки Жіночі стрижки Дитячі стрижки
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Вміти стригти, працювати за графіком

Умови роботи: Все що потрібно для роботи

Обов’язки: Тримати робоче місце в чистоті, мати охайний вигляд — це ж і є ваші чайові), дотримуватися графіку, ставити штендер на вулицю.

Similar jobs

Перукар-колорист
20 000 – 50 000 UAH, М'якушко Я.О., ФОП, Kyiv

Барбер, чоловічий перукар
20 000 – 50 000 UAH, Barberos, Kyiv

30 000 – 80 000 UAH, Barly, Kyiv

Перукар-стиліст
15 000 – 40 000 UAH, Кафо, мережа салонів краси, Kyiv

Перукар
30 000 – 45 000 UAH, Турмалін, студія краси, Kyiv