Job from April 15, 2024 Apply without resume

Офіціант

7 500 – 10 000 UAH, Ставка + чайові

У Ельшана, кафе
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Kropyvnytskyi, вулиця Бєляєва, 16.
2.5 km from centerFind on the map

Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, an veteran.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги:

  • Вміння працювати в команді та гарно спілкуватися з людьми
  • Бажання навчатися та розвиватися у галузі обслуговування
  • Комунікабельність та ввічливість

Умови роботи:

Обов’язки:

  • Виносити страви, натирати столові прилади.
  • Підтримувати чистоту та порядок в залі
  • Рекомендації щодо меню та напоїв

Similar jobs

Офіціант (1708 pizza di Napoli)
12 000 – 14 000 UAH, Fast Food Franchising Group, Kropyvnytskyi

Офіціант
Паштет, Kropyvnytskyi

Помічник офіціанта
FryWay, Kropyvnytskyi

Офіціант
ChaCha, Kropyvnytskyi

Офіціант
9 000 – 12 000 UAH, Апельсин, ресторан, Kropyvnytskyi