Job from April 15, 2024 Apply without resume

Оператор ПК

7 000 – 9 000 UAH

КЛШМД ДМР, КНП (лікарня швидкої медичної допомоги)
Medicine, pharmacy; more than 1000 employees

Dnipro, вулиця Володимира Антоновича, 65.
2.2 km from centerFind on the map

Дашевская Юлия
0676840023

Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Користувач ПК
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Володіння ПК на рівні користувача

Умови роботи: Комфортні умови праці, офіційне працевлаштування, графік доба через троє

Обов’язки: Введення даних про пацієнтів до компьютерноі програми (навчаємо)

Similar jobs

Оператор ПК (р-н автовокзала)
16 000 UAH, БаДМ, ТОВ, Dnipro

Оператор ПК (первинна документація), помічник бухгалтера
YUGCONTRACT, Dnipro

Оператор комп'ютерного набору
15 000 UAH, ОТК-Сервіс, Dnipro

Помічник менеджера, оператор із вводу даних в 1С
Ре Кон, ТОВ, Dnipro

Секретар-оператор комп’ютерного набору
8 000 – 10 000 UAH, Другий Правобережний відділ державної виконавчої служби м. Дніпра, Dnipro