Job from April 15, 2024 Apply without resume

Дизайнер

15 000 – 25 000 UAH, Залежить від кваліфікації

Бізнес-контракти, ППФ
Publishing house, printing; less than 10 employees

Lviv

Лялюк Дарія Степанівна
0676745790

Part-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities. Work experience more than 1 year.

Ukrainian — fluent

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Adobe Photoshop Розробка дизайну банерів Макетування Додрукарська підготовка
Show all skillsRoll up skills

Job description

  • Вимоги:
  • Вимоги; досконале знання програм Coral. Photoshop
  • Фірма займається виробництвом візуальної реклами, друком картин, банерів. поліграфічної продукції тощо.

Умови роботи: Робота віддалена

Обов’язки: розробка макетів та підготовка до друку, макети візуальної реклами (вивіски, касетони тощо)

Similar jobs

Дизайнер-графік
Бінар-2000, ПП, Lviv

SMM-менеджер в студію дизайну та ремонту
15 000 – 20 000 UAH, Kimnata316, Lviv

Графічний дизайнер (технічний)
20 000 – 25 000 UAH, CітіАрт, Lviv

Графічний дизайнер
Ескулаб, Lviv

Дизайнер інтер'єрів
Львівські Круасани, Lviv

All similar jobs

Salary statistics