Job from April 16, 2024

Водій-міжнародник

90 000 – 96 900 UAH, Мати відповідні знання

Avansas
Transportation and logistics; 50–250 employees

Other countries

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Уміння планувати Уміння організувати свій робочий день Стресостійкість Дотримання дедлайнів Комунікабельність Орієнтація на результат
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: сумлінно виконувати обов\язки

Умови роботи: відрядження

Обов’язки: транспортування продуктів, вміти занести первинну інформацію і працювати з навігацією

Similar jobs

Водій-далекобійник (Vlantana, Diamond Quality)
74 000 – 80 000 UAH, Dagaz, Other countries

Водій-далекобійник (Україна, Європа)
55 000 – 70 000 UAH, Маршал ЮА, ТОВ, Other countries

Водій-міжнародник, далекобійник кат. СЕ в Польщу
95 000 – 100 000 UAH, Експрес-Т, Other countries

30 000 – 70 000 UAH, Потапчук Р. В., ФОП, Other countries

30 000 – 60 000 UAH, Рудой О.О., ФЛП, Other countries