Job from April 16, 2024 Apply without resume

Бариста

Все залежить від к-сть робочих днів на місяць.

Caffeine, кав'ярня
Hotel and restaurant industry

Zhytomyr, вулиця Покровська, 54.
1.5 km from centerFind on the map

Кристина Пакшаева
380689374872

Part-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Приготовление кофейных напитков
Show all skillsRoll up skills

Job description

Бариста на підробіток

Требования: Обов’язково з досвідом роботи

Условия работы: Працювати кілька днів на тиждень (2−3дня)

Графік роботи з 8:00 до 18:30 У неділю з 9:00 до 17:00

Обязанности: Знання базових кавових напоїв. Збереження чистоти на робочому місці.

Similar jobs

Бариста-універсал
15 000 – 20 000 UAH, Baobab, Zhytomyr

Бармен-касир
10 000 – 15 000 UAH, Фудс Енд Буз, ТОВ, Zhytomyr

Бариста
8 000 – 10 000 UAH, Камінський, ФОП (кав'ярня), Zhytomyr

Продавець кави, бариста
7 100 – 11 000 UAH, Divino Company, Zhytomyr

Бариста
Голентовский Д. В., ФЛП, Zhytomyr

All similar jobs

Salary statistics