Job from April 16, 2024 Apply without resume Above average

Прибиральниця

9 500 – 11 000 UAH, +безкоштовне харчування

Неизвестный Петровский
Hotel and restaurant industry; 10–50 employees

Dnipro, вулиця Січеславська Набережна, 15А.
0.7 km from centerFind on the map

Full-time. We are also ready to hire a retired person.

Ukrainian — average

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Охайність Миття посуду
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: проживання у межах міста, охайність та відсутність шкідливх звичок

Умови роботи: понеділок — четвер з 11−30 до 21−00, безкоштовне харчування, робота у центрі міста

Обов’язки: прибирання у кафе, миття посуду

Для запису на співбесіду дзвоніть: 0962680717 або 0936484813

Similar jobs

Прибиральниця, мийниця посуду
9 000 – 15 000 UAH, Beyond, ресторан, Dnipro

7 500 UAH, Метеор, спортивний комплекс, Dnipro

11 000 UAH, Vil'na, Stretch Studio, Dnipro

4 820 – 5 180 UAH, Fit4You, мережа фітнес-центрів, Dnipro

Прибиральниця в фітнес-центр
11 250 UAH, Fit4You, мережа фітнес-центрів, Dnipro