Job from April 30, 2024 Apply without resume

Хостес

16 500 UAH, 1100 грн за зміну

Липки, ресторан
Hotel and restaurant industry; 10–50 employees

Kyiv, вулиця Андрія Верхогляда, 16.
4.6 km from centerFind on the map

Full-time. We are also ready to hire a student.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Стресостійкість Грамотна усна та письмова мова Доброзичливість Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • охайний та приємний зовнішній вигляд,
  • грамотна мова, доброзичливість, стресостійкість.

Умови роботи: Робоча зміна з 14:00 до 22:00 з графіком 3/3.

Обов’язки:

  • запис бронювання столиків; розсадка гостей по залах;
  • зустріч та прощання з гостем; супровід гостей до потрібного столика;
  • створення приємної атмосфери в закладі.

Similar jobs

Сервіс-менеджер (офіс)
20 000 – 50 000 UAH, Yabluka, Kyiv

Адміністратор рецепції у фітнес-клуб
12 000 – 15 000 UAH, Everyday Fitness, Kyiv

Офіс-менеджер, рецепціоніст
15 000 – 25 000 UAH, Homeland Transport, Kyiv

Хостес у SPA-комплекс
22 000 – 25 000 UAH, Гончаров Г. С., ФОП, Kyiv

Хостес ресторану
15 000 – 20 000 UAH, Tarantino Family, Kyiv