Job from April 16, 2024 Apply without resume Above average

Бармен

14 000 – 17 000 UAH

Амарант, МНПП
IT; 10–50 employees

Mykolaiv, вулиця Лягіна, 13.
0.7 km from centerFind on the map

Full-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.

Ukrainian — average

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Комунікабельність Відповідальність Здатність до навчання Уважність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • Досвід роботи у сфері обслуговування
  • Комунікабельність та здатність швидко навчатися
  • Уважність, відповідальність та знання української мови

Умови роботи:

  • Гнучкий змінний графік 3/3(або по домовленності) з 9:30 до 22:00
  • Своєчасну заробітню плату два рази на місяць
  • Безкоштовне харчування
  • Робота в центрі міста

Обов’язки: Видача замовлень та чистота на робочому місці.

Телефонувати по тел:(063)0791125 Олександра

Similar jobs

Продавець-бариста
6 000 – 12 000 UAH, Дубнікова В.А., ФОП, Mykolaiv

Бармен
13 000 UAH, Гдовская И.Е., ФЛП, Mykolaiv

Бармен
10 000 – 15 000 UAH, КопиЛенд, Mykolaiv

Продавець кавового бутика, бариста
14 300 – 16 300 UAH, Сільпо, Mykolaiv

Бармен-официант
7 000 – 9 000 UAH, Савчук С.Д., ФОП, Mykolaiv