Job from April 16, 2024 Apply without resume

Водій (бус Іveco, кат. С, С1)

17 000 – 25 000 UAH

Кулеба, ФОП
Transportation and logistics; less than 10 employees

Lviv, вулиця Сяйво.
3.8 km from centerFind on the map

Ростислав
0967802878

Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, an veteran, a retired person. Work experience more than 2 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Пунктуальність Порядність Водійські права кат. C
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: порядність, відповідальність, пунктуальність.

Умови роботи: доставка товару по Львову та Львівській області, графік з вівторка по суботу (неділя та понеділок вихідний), бус Iveco Daily е4 цільнометалевий категорія С, С1.

Обов’язки: Доставка товару по магазинах з експедитором.

Similar jobs

Водій кат. С, С1
30 000 – 35 000 UAH, Легіон-Трейд, Lviv

Водій-експедитор кат. С, С1
22 500 UAH, Sav-Orbico, Lviv

Водій кат. С, С1, CE
30 000 – 70 000 UAH, ЛС-Транс, ПП, Lviv

21 000 UAH, Авангард, ЛЦ, ТОВ, Lviv

Водій вантажного автомобіля (кат. С1, С, СЕ)
25 000 – 45 000 UAH, Львівкульттовари, Lviv