Job from April 17, 2024

Повар на мангал

15 000 – 30 000 UAH

Кахабера
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Kyiv, проспект Соборності, 7Б.
6.9 km from centerFind on the map

Ксения Владимировна
+380931856793

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Приготування страв Готування на мангалі
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вакансія: Повар на мангал

Місце роботи: Київ

Обов’язки:

  • Приготування страв на мангалі відповідно до рецептів компанії
  • Дотримання стандартів якості та безпеки харчування
  • Підтримання чистоти та порядку на кухні

Вимоги:

  • Бажання працювати та вдосконалюватися
  • Вміння працювати в команді

Умови:

  • Гнучкий графік роботи
  • Зарплата кожен день

Якщо ви готові приєднатися до нашої команди та працювати у дружньому колективі, надсилайте свої резюме!