Job from April 17, 2024 Apply without resume

SEO-копірайтер, оператор Chat GPT

4 000 – 10 000 UAH, Від обсягу роботи

Invision Links
Marketing, advertising, and PR; less than 10 employees

Remote jobs

Full-time, part-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.

English — advanced

This job is currently being viewed by 4 job seekers. Be the first to apply!
Google Sheets Користувач ChatGPT Копірайтинг Копірайтинг (криптовалюта)
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Треба оператор чату GPT для створювання текстів у інтернет блог на різні тематики та язики (треба буде перекладати через deepl)

Умови роботи: Вільний графік, зайнятість залежить від обсягу роботи

Обов’язки:

  • Вміло використовувати Промти для Chat GPT
  • Інколи трохи рерайтити текст щоб підходив під умови Унікальності
  • Вміння користуватись Google таблицями
  • Розуміти що таке Title та заголовки у тексті

Можна звертатись у телеграм @andrewspbn

Similar jobs

SEO Copywriter, копірайтер з англійської мови
25 000 – 36 000 UAH, Хекса, ТОВ, Remote

SEO-копірайтер (Amazon)
20 000 UAH, AmzProfessional, Remote

SEO manager
Developers, Remote

SEO Specialist
Rankup, Remote

SEO specialist
30 000 UAH, LT Smart LTD, Remote