Job from April 17, 2024 Apply without resume

Водій (кат. С)

18 000 – 23 000 UAH

Гаркуша Ю.В., ФОП
Transportation and logistics; less than 10 employees

Dnipro

Юрій
0506490120

Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, an veteran, a retired person. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Неконфліктність Комунікабельність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Перевозити товари харчування магазинів Варус по області

Умови роботи: автомобіль мерседес атего 1999року Реф, 6ти денний робочій тиждень.

Обов’язки: Вчасна подача авто під загрузку, контроль загрузки та своєчасне вивантаження на магазинах.

Similar jobs

Водій категорії Е
22 000 – 25 000 UAH, Гідра Сервіс, ТОВ, Dnipro

Водій автотранспортних засобів кат. Е (довгомір)
14 000 – 14 500 UAH, DTEK, Dnipro

Водій-далекобійник кат. СE
40 000 – 45 000 UAH, Будник О.І., ФОП, Dnipro

Водій-експедитор кат. В на автомобіль компанії
18 000 – 20 000 UAH, Арда, компанія, ТОВ, Dnipro

Водій кат. Е
25 000 – 35 000 UAH, Потоки, ТОВ, Dnipro