Job from April 19, 2024 Apply without resume

Бариста

9 000 UAH, Ставка в день

СДК-Автобан
Wholesale, distribution, imports, and exports; 50–250 employees

Kropyvnytskyi, вулиця Кропивницького, 150.
1.0 km from centerFind on the map

Гордеева Татьяна Викторовна
050 488-33-99

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Пунктуальність Акуратність Ввічливість
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Вічливість до клієнтів та колег.

Умови роботи: графік 3/через3

Обов’язки: Акуратність, пунктуальність.

Similar jobs

Бариста у мобільну кав'ярню
7 000 – 12 000 UAH, Кривошея А.Н., ФЛП, Kropyvnytskyi

Бариста
13 500 – 16 500 UAH, Elflora, мережа салонів флористики (Elkava, квіткова кав'ярня), Kropyvnytskyi

Бариста
10 000 – 15 000 UAH, Ваніль, кав'ярня, Kropyvnytskyi

Бармен (1708 pizza di Napoli)
13 000 – 15 000 UAH, Fast Food Franchising Group, Kropyvnytskyi

Бариста
16 000 UAH, Мікко, кав'ярня, Kropyvnytskyi