Job from April 19, 2024

Касир, продавець

7 500 – 8 500 UAH

Копілка
Retail; less than 10 employees

Pervomaisk (Mykolaiv Region), вулиця Одеська, 101.
1.5 km from centerFind on the map

Даша Хвостенко
0666663793

Full-time. We are also ready to hire a student.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Комунікабельність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: комунікабельність

Умови роботи: .

Обов’язки: розміщення товару, поглядати строки придатності


Similar jobs

Продавець-касир у продуктовий маркет
10 800 – 11 500 UAH, THRASH! ТРАШ!, Pervomaisk (Mykolaiv Region)

Кредитний експерт, касир-оцінювач в ломбард, продавець-консультант
12 000 – 20 000 UAH, Перший, ломбард, ПТ, Pervomaisk (Mykolaiv Region)

Продавець-консультант прикрас
15 000 – 20 000 UAH, Укрзолото, Pervomaisk (Mykolaiv Region)

Продавець-консультант в магазин
8 900 – 10 000 UAH, Аврора, мультимаркет, Pervomaisk (Mykolaiv Region)

Продавець-консультант
16 000 – 32 000 UAH, Dnipro-M, Pervomaisk (Mykolaiv Region)

All similar jobs

Salary statistics