Job from April 19, 2024 Apply without resume Above average

Водій навантажувача, штабелер

20 000 – 22 000 UAH, +компенсація за проїзд

Новий Стандарт, НВП, ТОВ
Mechanical engineering; 10–50 employees

Brovary

Беженар Яна
+380992039474

Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, an veteran, a retired person. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги: водій категорії В, посвідчення водія автонавантажувача.

Умови роботи: графік по змінний (день ніч), нічні зміні та овертайми оплачуються додатково. Навчання, медогляд, спец одяг за рахунок компанії.

Обов’язки: розвозити з ліній готову продукцію.

Similar jobs

Водій навантажувача
18 000 – 25 000 UAH, Eva, лінія магазинів, Brovary

Водій навантажувача, карщик
31 000 UAH, Fozzy Group Логістика, Brovary

Водій навантажувача у Велику Димерку
25 000 – 30 000 UAH, Comfy, Brovary

Водій електронавантажувача на склад
25 000 – 30 000 UAH, Rozetka, Brovary

Водій автонавантажувача (завод Coca-Cola, з навчанням) у Велику Димерку
20 000 – 24 000 UAH, Новий Стандарт, Brovary