Job from April 19, 2024 Apply without resume

Продавець-консультант

Відсоток с кожної продажи

Куцепалов Ю.О., ФЛП
Public and business services; less than 10 employees

Rivne, вулиця Млинівська.
4.7 km from centerFind on the map

Part-time. We are also ready to hire a student.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги:

Умови роботи:

Обов’язки:

Шукаємо продавця пральних машин.

Робота не повної зайнятості. Требо по дзвінку приізжати на склад та видавать пральну машину. Займаємось продажем бу пральних машин. З кожної продажи відразу оплата.

Сложного нічого не має, требо бути завжди на звʼязку і мати можливість підʼїхати на склад зустріть кліента. Бажано мати свое авто, алє не принципово. Склад на Млинівський.