Job from April 19, 2024

Експедитор

17 000 UAH

Айс Тім, ТОВ
Wholesale, distribution, imports, and exports; 250–1000 employees

Lutsk

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Чесність Експедирування
Show all skillsRoll up skills

Job description

Підприємство «АЙС ТІМ» запрошує на роботу експедиторів для доставки товару по місту Луцьку та Волинській області.

Вимоги: Забезпечення доставки продукції.

Обов’язки:

  • Завантажувати товар в автомобіль.
  • Доставка товару на торгові точки.
  • Контроль за товаром
  • Відповідальність, чесність.

Умови роботи:

  • Ми пропонуємо стабільну постійну роботу,
  • Офіційне працевлаштування,
  • Заробітню плату від 15 000 та вище, яка вчасно виплачується.

Деталі за телефоном:

099 17−87−411 Ірина

095 54−43−709 Віталій