Job from April 19, 2024 Apply without resume Above average

Офіціант на Буковель

25 000 – 35 000 UAH, +++

Numo Bukovel
Hotel and restaurant industry; 10–50 employees

Bukovel, searching in Ivano-Frankivsk

Full-time. Work experience more than 1 year. Higher education.

Ukrainian — fluent

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Комунікабельність Відповідальність Робота в команді
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: робота в команді, комунікабельність, відповідальність

Умови роботи: графиік 4/2, 5/2 ставка за 12год/ 800грн офіційне працевлаштування прожівання та харчування надається — БЕЗКОШТОВНО

Обов’язки: обслуговування сніданків (шведський стіл), обслуговування гостей ресторану та літньої тераси, участь в колективних заходах

Similar jobs

25 000 – 35 000 UAH, Gremi Hotel, Ivano-Frankivsk

Помічник офіціанта
10 000 – 13 000 UAH, Кушнірчук Р.В., ФОП (ресторан), Ivano-Frankivsk

Офіціант у кафе-кондитерську Delikacia
23. ресторани, Ivano-Frankivsk

Офіціант
16 000 – 18 000 UAH, Дутчук В.В., ФОП, Ivano-Frankivsk

Офіціант в Яремче
25 000 – 35 000 UAH, Ведмежа гора, Ivano-Frankivsk