Job from April 20, 2024

Водій на Scania, "КамАЗ"

  • 20 000 – 30 000 UAH, Залежно від виконаної роботи
  • Слобожанский альянс

    Agriculture, agribusiness; 10–50 employees
  • Zmiiv
  • Владимир Иванович
    0504240444
  • Full-time. We are also ready to hire a student, a retired person. Work experience more than 1 year.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Керування транспортними засобами
  • Водійські права кат. CE
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Потрібен водій з категоріями та досвідом роботи на грузовий автомобіль Man, ScaniA та КамАЗ

Умови роботи: Потрібен водій на грузовий автомобіль Man, ScaniA та КамАЗ

Обов’язки:На постійну роботу та на довгу співпрацю потрібен водій, який буде дбати про авто, бережно єксплотувати та сумлінно працювати! Права з відповідними категоріями! C,C1, E, Е1 та інші якщо є! Чекаємо саме на Вас! З вас гарне відношення з нас гарна зарплатня!

Similar positions in Zmiiv

Jobs in the category

Jobs by city

Salary statistics