Job from April 21, 2024 Apply without resume

Помічник кухаря, посудомийниця

12 000 – 17 000 UAH, Все залежить від Вас

Ананас, доставка їжі
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Odesa, проспект Гагаріна.
3.5 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги: Якісно та Швидко робити завдання Шефа, робити все з любов’ю та гарним настроєм

Умови роботи:

  • В нас дуже класний та добрий Шеф,
  • умови роботи дуже комфортні, веселий настрій та тільки позитив,
  • ще Ми можемо надати житло, якщо Ви сімейна пара, наприклад чоловік кухар, жінка допомагає по кухні, миє, прибирає, ось для такої пари
  • Ми даємо дуже комфортне житло, безкоштовно

Обов’язки: Чітко розуміти вимоги Шефа та якісно і швидко все робити